Neprehliadnite

Jednorazové rúško detské – ružové

0,17 0,14 bez DPH

Detské jednorazové ochranné rúško BARI MEDICAL zabezpečuje vďaka trom vrstvám dokonalú filtráciu a ochranu pred vírusmi a baktériami.

Minimálny odber 10 ks.

Na sklade

Nové

Kategórie: , Výrobca: Bari Medical Stav produktu: Nové Akcie: Akciové a sezónne

Popis

Detské jednorazové ochranné rúško BARI MEDICAL zabezpečuje vďaka trom vrstvám dokonalú filtráciu a ochranu pred vírusmi a baktériami. Ochranné rúško je vyrobené z troch vrstiev netkanej textílie v súlade s prísnou normou EN 14683:2019+AC:2019. Prvá vrstva je z netkaného polypropylénu (25 g/m²) s hydrofóbnou úpravou, ktorá zabraňuje prenikaniu tekutín. Toto tkanivo je veľmi mäkké a šetrné k pokožke. Druhú vrstvu tvorí fúkaná netkaná textília (40 g/m²) s vysokou filtračnou účinnosťou. Tretia vrstva je vyrobená z netkaného polypropylénu (25 g/m²). Detské jednorazové ochranné rúško neobsahuje latex, sklenené vlákna ani iné alergény.

 

Pre maximálnu ochranu dieťaťa, rúško obsahuje tvarovateľný nosný prúžok, ktorý si vytvarujete presne podľa potrieb. Rúško je doplnené aj o elastické ušné slučky, ktoré zabezpečujú maximálne priľnutie k tvári. Slučky sú pevné a pri tom veľmi jemné, neťahajú uši a zaisťujú úplný komfort pri nosení. Napriek všetkým svojim vlastnostiam je toto rúško veľmi ľahké a priedušné, zároveň umožňuje pohodlné dýchanie a rozprávanie.

 

Pri správnej manipulácii poskytuje ochranné rúško BARI MEDICAL bakteriálnu ochranu na úrovni ≥ 98 %. Typ rúška II v súlade s normou EN 14683:2019+AC:2019. To znamená, že okrem najvyššieho možného stupňa filtrácie pred baktériami a vírusmi, je toto rúško odolné proti preniknutiu tekutín rôznych druhov.

 

Detské jednorazové ochranné rúška sú zabalené do piatich samostatných fóliových vreciek po 10 kusov, čo umožňuje ich pohodlný prenos v detskom batohu a tak dieťa môže mať rúška stále pri sebe napr. v škole.

  • zdravotnické rúško z certifikovaného materiálu pre deti
  • rozmer 14,00 x 8,00 cm, pre deti do 13 rokov
  • kvalitný trojvrstvový materiál
  • pružné úchyty za uši
  • balené po 10 kusoch
  • neobsahuje latex, vhodné pre alergikov
  • Vyrobené v EÚ

 

Cena je za 1 kus.

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Jednorazové rúško detské – ružové”