Neprehliadnite

Frank fruities – HELP GUT

12,00 10,00 bez DPH

Až 80% buniek podporujúcich imunitný systém je v zažívacom trakte.

Stav nášho zažívania ovplyvňuje, ako sa každý deň cítime, fyzicky i psychicky.

Jablká a banány obsahujú veľa vlákniny ktoré má probiotický efekt a podporuje rast zdraviu prospešnych baktérí v zažívacom trakte.

Nie je na sklade

Kategórie: Výrobca: Frank fruities Stav produktu: Nové Akcie: Odporúčame

Popis

Až 80% buniek podporujúcich imunitný systém je v zažívacom trakte. Stav nášho zažívania ovplyvňuje, ako sa každý deň cítime, fyzicky i psychicky. Jablká a banány obsahujú veľa vlákniny ktoré má probiotický efekt a podporuje rast zdraviu prospešnych baktérí v zažívacom trakte.

  • 1 balenie vyrobené z viac 1,4 kg čistého ovocia: čerešne, jablko a banán
  • Obohatené o Vitamín E, Selén, Zinok. Obsahuje aj prírodné probiotiká (Bacillius coagulans – posilnenie imunitného systému, prevencia zápchy a nadúvania)
  • Obsah balenia: cca 80ks vitamínových želé

Výživové hodnoty
Vitamín E, Selén a Zinok podporujú normálne fungovanie zažívacieho systému a posilňujú obranyschopnosť čriev proti zápalu.

Čo je ODD?
ODD je súbor 13 vitamínov a 14 minerálov na označenie potravín v EÚ. Zároveň predstavujú odporúčané množstvo denného prísunu vitamínov a minerálov dospelou osobou pre prevenciu ich nedostatku.

Ingrediencie (Čo vo Fruities presne je?)

 • Prísady: Koncentrát z jablčného džúsu, jablkové pyré, pektin, pyré z čerešní a koncentrát čerešňového džúsu, banánové pyré.
 • Chuť a farbu dodávajú: koncentrát z citrónového džúsu, citrónová vláknina, prírodné ochucovadlá, koncentrát z džúsu z čiernej mrkvy.
 • Pomocné látky pre spracovanie: rastlinný tuk (kokosový, repkový), karnaubský vosk
 • Vitamíny a živiny: Vitamín E, mix minerálov a probiotické kultúry.

Prísady pod lupou

96% ovocia (koncentrát jablčného džúsu, jablčnej, čerešňovej a banánovej pyré, koncentrát čerešňového džúsu), pektín, koncentrát citrónového džúsu, citrusová vláknina, prírodné dochucovadlá, koncentrát džúsu z čiernej mrkvy, vitamín E, mix minerálov, probiotické kultúry. Pomocná látka pre spracovanie: rastlinný tuk (kokosový, repkový olej), karnaubský vosk

Odporúčané dávkovanie:

Odporúčané dávkovanie sú 3 fruities denne. Neodporúča sa prekračovať odporúčané denné dávkovanie. Doplnky stravy nenahrádzajú pestrú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Ako sa Fruities vyrába?

Náš certifikovaný proces výroby EcoCert nám umožňuje miešať ovocie s prirodzenou chuťou, sladkosťou a mäkkým skusom. Potom pridávame k naším fruities tie najlepšie vitamíny, živiny a to všetko pri dodržiavaní najvyšších štandardov v oblasti spracovania potravín a ich bezpečnosti.

 

FRANK FUNCTIONAL FOODS S.A., Švajčiarsko

FRANK FUNCTIONAL FOODS S.A., Švajčiarsko

 

Vyvinuté FRANK FUNCTIONAL FOODS S.A., Švajčiarsko. Vyrobené v Nemecku.

FRANK FRUITIES

Prečo sme vymysleli Frank Fruities?

NAŠA MISIA: VYROBIŤ FUNČNÉ SUPER POTRAVINY PRE CHYTRÝCH JEDLÍKOV. FRANK FRUITIES je švajčiarska firma, ktorá vyrába funkčné potraviny so sídlom v Ženeve. „Veríme, že pri správnej kombinácií prírody, vedy a kreativity sa možeme „prepapkať“ k lepšiemu zdraviu“ Ako to všetko začalo? NIKDY SA NÁM NEPODARILO SPOTREBOVAŤ CELÚ KRABIČKU VITAMÍNOV.

FRANK FUNCTIONAL FOODS S.A., Švajčiarsko

Frank Fruities bola založená pretože  si uvedomili, že vitamíny a nutričné doplnky majú jeden spoločný problém: nikdy sa celé balenie vitamínov a výživových doplnkov nedoužíva. Pravidelne sa vyhadzujú polo-plné plastové flaštičky. DOPLNKY STRAVY, MÁTE PROBLÉM!

Frank Fruities si uvedomili, že prehĺtať dennú dávku vitamínov hneď zrána nie je úplne ten najzábavnejší moment dňa. Väčšina vitamínov je bez chuti, vône, niekedy bohužiaľ s pachuťou a zápachom a naviac sa musia často zapíjať vodou. Ani gumové vitamíny, ktoré sú na trhu, nie sú úplna výhra. Chutia po gume a väčšinou obsahujú iba želatinu a umelé ovocné príchute. ČO AK BY SME MOHLI ZMENIŤ VITAMÍNOVÚ RUTINU Z „FUJ “ NA „MŇAM „? Prijali výzvu a vytvorili  skvelé výživové doplnky, ktoré:

 • Sú z ozajstného ovocia
 • Zaručujú najvyššiu kvalitu a bezpečnosť užívania
 • neobsahujú žiadne plasty

A nakoniec vyzerajú dobre a ich užívanie je zábava!

FRANK FUNCTIONAL FOODS S.A., Švajčiarsko

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Frank fruities – HELP GUT”